Team DOMO

Tworzymy zespół oparty o wspólne
wartości, cele i zawodowe ambicje.

Mamy różne kompetencje, różne doświadczenia,
ale wspólną pasję do ciągłego rozwoju.

Traktujemy siebie i naszych klientów
po partnersku, a naszą współpracę opieramy
o jasne zasady i transparentność.

Od jakiegoś czasu przyglądam się jakości obsługi, a raczej jej braku, z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Osobiście ubolewam nad tym, że w dzisiejszych realiach agent nieruchomości kojarzony jest z brakiem rzetelności, brakiem profesjonalizmu i przede wszystkim z brakiem jakości swojej usługi. Postanowiłem to zmienić. Tak powstało DOMO Nieruchomości – wytwór mojej wyobraźni na temat standardów jakie powinno spełniać biuro nieruchomości na miarę naszych innowacyjnych i dynamicznych czasów.

DOMO to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy rozumieją jak istotną kwestią jest sprzedaż bądź zakup nieruchomości. Agenci DOMO wymagają od siebie ciągłego doskonalenia, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze naszych Klientów. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta. To jedyny wyznacznik, który jest nas w stanie w pełni usatysfakcjonować.

Domo to zestawienie świeżego spojrzenia na rynek nieruchomości z obietnicą najwyższych standardów obsługi naszych Klientów.

Cieszę się, że jestem częścią tej firmy. Ty też możesz.

Piotr Bańkowski
Założyciel agencji DOMO Nieruchomości

Maja Bańkowska

biuro@domonieruchomosci.com

Wulkan pozytywnej energii! To ona odpowiedzialna jest za cały ten rodzinny nastrój panujący w DOMO. Zawsze uśmiechnięta, radosna, służąca radą. Kocha podróże, te małe i te odleglejsze. Wypracowane przez lata poczucie estetyki i umiejętność odnalezienia stosownej perspektywy plasuje ją wśród najwyżej cenionych specjalistów w branży. Z wykształcenia psycholog, co potwierdza, dlaczego z taką łatwością buduje długotrwałe relacje z klientami. Zapomniałbym dodać…elegancka w każdym calu.

Karolina Stenzel

k.stenzel@domonieruchomosci.com

Pełna energii i entuzjazmu, dzięki czemu tak szybko nawiązuje przyjacielskie relacje ze swoimi klientami. Jej prawnicze wykształcenie i dbałość o pozytywne doświadczenia sprawiają, że jest ceniona w branży. W wolnym czasie poświęca swój czas na bieganie i podróże. Dumna mama dwójki wspaniałych dzieci.

Dawid Czerwionka

d.czerwionka@domonieruchomosci.com

Agent, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Poświęcił świetnie zapowiadającą się karierę sportową dla nieruchomości. Urodzony, by budować relacje z innymi. Bardzo kontaktowy, sumienny i przede wszystkim maksymalnie oddany swojej pracy. Na co dzień nasz firmowy stand-uper. Po pracy Dawida można spotkać na sali bokserskiej lub na „Elektryków”.

Daniel Kurzawa

d.kurzawa@domonieruchomosci.com

Skuteczny, uśmiechnięty i zawsze pomocny. Nieruchomości, to nie tylko jego praca, ale i styl życia. Nasz domotekowy ranny ptaszek, który zazwyczaj w biurze pojawia się jako pierwszy. W życiu liczy się dla niego balans, dlatego oprócz pracy, poświęca swój czas na siłownię i rozwijanie swoich zainteresowań z dziedziny biznesu i psychologii.

Numer licencji pośrednika: 28631

Jakub Dziadko

j.dziadko@domonieruchomosci.com

Urodzony optymista. Od kilku lat związany z branżą nieruchomości. Uwielbia kontakt z ludźmi oraz nietuzinkowe rozwiązania. Zawsze taktowny i elegancki. W pracy ceni sobie profesjonalizm. Potrafi słuchać, dzięki czemu wyłapuje nawet najskrytsze preferencje swoich klientów. Prywatnie miłośnik kuchni chińskiej i sportów siłowych.

Numer licencji pośrednika: 27027

Wojtek Nowakowski

w.nowakowski@domonieruchomosci.com

Rodowity gdynianin, który zwiedził połowę świata, aby przekonać się, że „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”, dlatego wrócił do Gdyni. Wojtek doświadczenie w branży zdobywał w Londynie i Hongkongu, gdzie studiował Wycenę Nieruchomości. Klienci cenią go za nietuzinkowe rozwiązania i kreatywne podejście do sprzedaży. Gra w szachy, siłownia i beletrystyka filozoficzna to pasje, którym po pracy Wojtek oddaje się najchętniej.

Monika Szczypior

m.szczypior@domonieruchomosci.com

Jeśli szukacie ambitnej, punktualnej i w pełni zaangażowanej agentki- to właśnie ją znaleźliście. Poznajcie Monikę. Miłośniczkę włoskiej kuchni, górskich wojaży i motoryzacji. Jej domeną jest idealne zrozumienie potrzeb naszych klientów, dlatego rozsiądźcie się wygodnie, zaparzcie kawę, a Monia zorganizuje dla Was nieruchomość marzeń.

Kordian Mejna

k.mejna@domonieruchomosci.com

Kompletne przeciwieństwo bohatera Słowackiego. Uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do świata, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. W chwilach dla siebie oddaje się sportom walki, motoryzacji i oczywiście nieruchomościom, które skradły jego serce. Zna najskrytsze zakamarki Gdańska, którymi chętnie się z Wami podzieli.

Julia Kapica

j.kapica@domonieruchomosci.com

Oaza opanowania, spokoju i profesjonalizmu. Kobieta wielu pasji i zainteresowań, jednak to sztuka angażuje ją najczęściej. Jeśli ciekawi Was, kto był przedstawicielem pop-artu albo jakie sekrety skrywa „Dama z łasiczką”, a jednocześnie chcielibyście szybko sprzedać swoje cztery kąty, to koniecznie skontaktujcie się z Julią. To kopalnia wiedzy na temat malarstwa i nieruchomości.

Marcel Wysocki

m.wysocki@domonieruchomosci.com

Nasz DOMOwy „utalentowany pan Ripley”. Marcel nie ma sobie równych w zaangażowaniu i pomysłowości. Pasjonat pracy, rozwoju osobistego i psychologii. Pewnego razu Marcel do nas zadzwonił, wziął plecak i wyjechał…zamiast w Bieszczady, to do Trójmiasta. Odnalazł się w pracy agenta błyskawicznie- podobnie zresztą jak w naszym TEAMie.

Hubert Pawlak

h.pawlak@domonieruchomosci.com

Dusza towarzystwa! Po spotkaniu z Hubertem doświadczycie eksplozję pozytywnych odczuć. Podpytaliśmy, skąd czerpie tyle energii…- dziesiątki spotkań z klientami i muzyka latino w każdej postaci. Po zawodowych aktywnościach przychodzi pora na te hobbystyczne, a te najczęściej Hubert realizuje na korcie do squasha.