Wynajmij z DOMO

Szukasz pewnego najemcy?

Agenci DOMO wiedzą jak go znaleźć.

Z nami znajdziesz najemcę, który zostanie z Tobą na lata.

Etapy skutecznego wynajmu:

1 Spotkanie z Agentem DOMO

Priorytetem Agenta DOMO jest szczegółowe poznanie Twojej nieruchomości, dlatego pierwsze spotkanie odbywa się u klienta. Rozmowa ma na celu poznanie Twoich oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu wiemy, jak zastosować skuteczną strategię wynajmu, szytą na miarę Twoich potrzeb.

2 Szczegółowe przygotowanie oferty wynajmu

Po spotkaniu Twój Agent nieruchomości przygotuje szczegółowy opis Twojej nieruchomości w taki sposób, aby jak najskuteczniej dotrzeć do przyszłych najemców. Tego samego dnia przekażemy kontakt do naszego fotografa, który umówi się z Tobą na przeprowadzenie profesjonalnej sesji fotograficznej. Niebawem przygotujemy również szczegółowy rzut Twojej nieruchomości.

3 Promocja

Agenci DOMO posiadają pełen wachlarz możliwości marketingowych, dzięki którym Twoja nieruchomość będzie konkurencyjna na rynku. Nasze działania nie ograniczają się tylko do udostępnienia i częstych wyróżnień na branżowych portalach. Słyniemy też z aktywnego i bezpośredniego kontaktu z klientami z naszej bazy CRM.

4 Prezentacja

Naszym zdaniem prezentacja lokalu to najistotniejszy etap w całym procesie wynajmu. To moment, w którym potencjalny najemca musi znaleźć w prezentowanej nieruchomości COŚ co sprawi, że się w niej zakocha. Mając na względzie Twoje bezpieczeństwo, przed każdą prezentacją potencjalny klient zostaje przez nas zweryfikowany na podstawie dowodu osobistego. Następnie zostaje wręczony mu przygotowany przez nas rzut, dzięki czemu klient ma jeszcze szersze spojrzenie na prezentowaną nieruchomość. Prezentacja, to sprzedaż emocji, a w tym nie mamy sobie równych…
Zapraszamy do środka!

5 Ustalanie warunków wynajmu

Na koniec, kiedy zaakceptujesz wszystkie ustalenia i podejmiesz decyzję, przygotujemy projekt umowy najmu, a także przedstawimy informacje dotyczące przyszłego najemcy. Potencjalny najemca przedstawia Agentowi DOMO informację o swoim zatrudnieniu, dzięki czemu wynajmujący może mieć większą pewność co do jego wypłacalności.

6 Podpisanie umowy najmu

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy najmu przygotowanej przez Agenta w porozumieniu z działem prawnym DOMO, w oparciu o obowiązujące przepisy i najlepsze standardy równości stron. Umowa najczęściej podpisywana jest w wynajmowanej nieruchomości lub w biurze DOMO. Po podpisaniu umowy najmu pozostaje nam już tylko uzupełnienie protokołu zdawczo-odbiorczego i przekazanie kluczy.

Wynajem domu lub mieszkania, apartamentu, albo innej nieruchomości nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto zaufać specjalistom, którzy w profesjonalny sposób pomogą w skutecznym wynajmie nieruchomości. Takie rozwiązanie pomoże zaoszczędzić czas, pieniądze, a także stres związany z prezentacją nieruchomości oraz przygotowaniem umowy najmu.

Jedną z najczęściej wykonywanych transakcji na rynku nieruchomości jest wynajem mieszkania. Wynajem może być krótkoterminowy, bądź długoterminowy. Niezależnie od opcji dobrze jest poradzić się profesjonalnego biura nieruchomości, które w fachowy sposób poprowadzi przez cały proces: od przygotowania mieszkania oraz oferty wynajmu, która zachęci do oglądania mieszkania, aż po podpisanie umowy najmu. Przy pomocy pośredników mieszkanie można wynająć w sposób szybki i bezstresowy.

Agent nieruchomości przygotuje ofertę, aby stała się atrakcyjna na rynku nieruchomości dla potencjalnych wynajmujących. Dużym ułatwieniem jest zamieszczenie ogłoszenia przez firmę zewnętrzną, a także prezentacja nieruchomości. Dużym atutem jest weryfikacja nowego wynajmującego oraz podpisanie umowy najmu, która jest wcześniej przygotowana przez agencję nieruchomości w porozumieniu z działem prawnym.

Agencja nieruchomości w profesjonalny sposób pomoże w wynajmie nieruchomości. Oferta jest niezwykle szeroka i można w niej znaleźć do wynajęcia: mieszkanie dwupokojowe, kawalerki, przestronne mieszkanie trzypokojowe, a także bardzo bogatą ofertę wynajmu mieszkań czteropokojowych. Dużą popularnością cieszą się mieszkania, posiadające niezależne pokoje oraz nowe mieszkania. Ważne jest także czy do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Ogromne znaczenie mają także ceny wynajmu oraz lokalizacja mieszkania, ponieważ to one zwykle determinują decyzje co do podpisania umowy.

Biuro nieruchomości pomaga w przygotowaniu oferty wynajmu nieruchomości. Należy zawrzeć w niej szereg niezbędnych informacji dla potencjalnego wynajmującego, między innymi czy jest to przestronne mieszkanie oraz czy pochodzi z rynku wtórnego, bądź pierwotnego oraz czy znajduje się w nowym budownictwie. Ważne są informacje: jaka jest liczba pokoi nieruchomości, a także liczba pięter. Ogłoszenie powinno zawierać także informacje ile metrów mieszkanie ma oraz jaki jest rok budowy bloku, a także na którym piętrze budynku znajduje się nieruchomość.

Niezwykle istotną informacją dla wynajmującego jest czy do mieszkania przynależy piwnica. Przygotowana oferta powinna zawierać także ceny wynajmu oraz informacje czy możliwa jest sprzedaż mieszkania. Wszystkie dostępne ogłoszenia powinny zawierać dołączone zdjęcia mieszkania oraz termin dotyczący rozpoczęcia wynajmu nieruchomości. Ogłoszenia dotyczą różnych części Gdańska:

  • Gdańsk Południe
  • Gdańsk łostowice
  • Centrum Gdańska
  • Gdańsk Wrzeszcz

Szczegóły ogłoszenia powinny być napisane przystępnym językiem i opisywać w rzetelny sposób mieszkanie, które będzie wynajmowane. Oferta agencji nieruchomości jest niezwykle szeroka i można w niej znaleźć szereg różnorodnych ofert dotyczących wynajmu mieszkania z różnych dzielnic Gdańska jak i Gdyni oraz Sopotu.