Kup z DOMO

Szukasz swoich wymarzonych
czterech kątów?

Zaufaj Agentom nieruchomości DOMO!
Wiemy co dla Ciebie dobre.

Obejrzyj film

Zamierzasz kupić własne cztery kąty? Zamiast samodzielnie przeglądać dziesiątki ogłoszeń typu „sprzedam mieszkanie Gdańsk” pozwól, że biuro nieruchomości DOMO zajmie się poszukiwaniem odpowiedniej oferty. Współpraca z nami po prostu się opłaca – zyskujesz pewność profesjonalnej obsługi i spokój ducha, niezależnie od tego, jaki metraż, liczba pokoi, czy też rok budowy nieruchomości Cię interesuje.

Przerażają Cię wysokie ceny mieszkań? Masz wrażenie, że część właścicieli nieruchomości usiłuje wykorzystać Twoją niewiedzę i brak doświadczenia, oferując mieszkanie o wartości znacznie niższej, niż żądana cena? Być może stresuje Cię poszukiwanie odpowiednich nieruchomości na własną rękę i nie wiesz, w jaki sposób się za nie zabrać? We wszystkich tych przypadkach pomoże Ci DOMO.

DOMO - twoje biuro nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Znajdziesz u nas zarówno oferty nowych mieszkań, jak i nieruchomości z drugiej ręki. Wszystkie przedstawione Ci oferty zostaną dopasowane do Twoich preferencji - do każdego klienta podchodzimy bowiem w wyrozumiały, indywidualny sposób. Wiemy ,jak ważna jest przy sprzedaży nieruchomości przejrzystość i w pełni ją gwarantujemy.

Co jeszcze wyróżnia DOMO na tle konkurencji? Przede wszystkim błyskawiczny czas działania. Masz pewne prawo oczekiwać, że pierwsze propozycje nieruchomości, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego, otrzymasz już w kilka dni po zgłoszeniu się do nas. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, gdzie docelowo znajduje się Twoje wymarzone mieszkanie. Preferujesz lokację w centrum Gdańska? Mamy dziesiątki propozycji dla Ciebie.

Najlepsze nieruchomości w Trójmieście wybrane z myślą o Tobie

Chcesz wyprowadzić się poza ruchliwą część miasta, do jednej ze spokojniejszych dzielnic? Chętnie przedstawimy Ci ofertę nowych mieszkań i nieruchomości z drugiej ręki, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Transakcje sprzedaży mieszkania jeszcze nigdy nie były tak proste do zawarcia. Po prostu zgłoś się do nas, a przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały ten proces. Nasza oferta dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Gdańska i nie tylko.

DOMO to więcej, niż zwykła agencja nieruchomości. Naszym klientom świadczymy pełne wsparcie, niezależnie od tego, ilu pokojowe mieszkanie chcą kupić i w jakim miejscu ma się ono znajdować. Osoby posiłkujące się przy zakupie nieruchomości kredytem hipotecznym mogą liczyć na dodatkowe wsparcie z naszej strony.

Kompleksowa pomoc w kupnie mieszkania / domu

Zgłoś się do nas, a nasz agent zaoferuje Ci profesjonalne wsparcie doradcy kredytowego. Dzięki jego pomocy dowiesz się, która oferta kredytu hipotecznego będzie w Twoim przypadku najkorzystniejsza. Unikniesz "drobnych druczków", kruczków prawnych i niekorzystnych zapisów w umowie, które sztucznie zawyżą kwotę niezbędną do spłaty kredytu.

Zdecyduj się na zakup mieszkania z pomocą DOMO. Gwarantujemy indywidualne podejście, szybki czas realizacji zlecenia, atrakcyjne warunki, tańsze mieszkania, niż te kupowane na własną rękę, a także szeroki wybór lokalizacji w różnych dzielnicach miasta.