Sprzedaj z DOMO

Sprzedajesz mieszkanie?

Biuro nieruchomości DOMO to najlepszy wybór
jeśli chcesz spać spokojnie.

Obejrzyj film

Wiemy jak skutecznie sprzedać Twoją nieruchomość.
Zainteresowany?

Etapy skutecznej sprzedaży:

1 Spotkanie z Agentem DOMO

Priorytetem Agenta nieruchomości jest szczegółowe poznanie Twojej nieruchomości, dlatego pierwsze spotkanie odbywa się u klienta. Rozmowa ma na celu poznanie Twoich oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu wiemy, jak zastosować skuteczną strategię sprzedaży, szytą na miarę Twoich potrzeb.

2 Szczegółowe przygotowanie oferty sprzedaży

Po spotkaniu Twój Agent DOMO przygotuje szczegółowy opis Twojej nieruchomości w taki sposób, aby jak najskuteczniej dotrzeć do przyszłych nabywców. Tego samego dnia przekażemy kontakt do naszego fotografa, który umówi się z Tobą na przeprowadzenie profesjonalnej sesji fotograficznej. Niebawem przygotujemy również szczegółowy rzut Twojej nieruchomości.

3 Promocja

Agenci DOMO posiadają pełen wachlarz możliwości marketingowych, dzięki którym Twoja nieruchomość będzie konkurencyjna na rynku. Nasze działania nie ograniczają się tylko do udostępnienia i częstych wyróżnień na branżowych portalach. Słyniemy też z aktywnego i bezpośredniego kontaktu z klientami z naszej bazy CRM. Dodatkowo dobierzemy baner, który przyciągnie uwagę przechodniów, a także doradzimy w jaki sposób zwiększyć wartość Twojej nieruchomości w oparciu o najnowocześniejsze zasady Home Staging.

4 Prezentacja

Naszym zdaniem prezentacja to najistotniejszy etap w całym procesie sprzedaży. To moment, w którym potencjalny nabywca musi znaleźć w prezentowanej nieruchomości COŚ co sprawi, że się w niej zakocha. Mając na względzie Twoje bezpieczeństwo, przed każdą prezentacją potencjalny klient zostaje przez nas zweryfikowany na podstawie dowodu osobistego. Następnie zostaje wręczony mu przygotowany przez nas rzut, dzięki czemu klient ma jeszcze szersze spojrzenie na prezentowaną nieruchomość. Prezentacja, to sprzedaż emocji, a w tym nie mamy sobie równych…
Zapraszamy do środka!

5 Ustalanie warunków transakcji

Kolejnym etapem są negocjacje. Często jest to najbardziej stresujący moment podczas sprzedaży… nie panikuj – doświadczeni Agenci DOMO poprowadzą je w Twoim imieniu, a Ty możesz spać spokojnie. Na koniec, kiedy zaakceptujesz wszystkie ustalenia, przygotujemy niezbędną dokumentację potrzebną do sfinalizowania transakcji.

6 Notariusz i przekazanie kluczy

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi kancelariami notarialnymi. Dzięki temu możesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo, delektując się pyszną kawą u notariusza. Po podpisaniu aktu notarialnego wspólnie z kupującymi udamy się do Twojej byłej już nieruchomości. Tam sprawnie uzupełnimy protokół zdawczo-odbiorczy, a na miejscu będzie czekała słodka niespodzianka.

Rozważasz sprzedaż nieruchomości? Pamiętaj, że na własną rękę może to być wyjątkowo trudne wyzwanie. Skorzystaj z pomocy doświadczonego partnera i odkryj, jak prosta i szybka może być sprzedaż mieszkania.

Niezależnie od tego, jaki jest rok budowy Twojego mieszkania, czy mowa o domu jednorodzinnym, lokalu w kamienicy, czy też apartamencie - jego sprzedaż bez niepotrzebnego stresu i nerwów jest możliwa. Wystarczy jedynie, że zaufasz agentowi DOMO, który przejmie od Ciebie zdecydowaną większość formalności związanych ze sprzedażą mieszkania., Funkcjonujemy na rynku nieruchomości już od wielu lat, a o jakości naszych usług najlepiej świadczą niezwykle pozytywne opinie klientów.

Niezależnie od rodzaju nieruchomości, sprzedaż mieszkań już od samego początku odbywa się w bardzo profesjonalny sposób. Podczas pierwszego kontaktu z naszym agentem, przedstawisz swoje wymagania i potrzeby - my zaś błyskawicznie przejdziemy do ich realizacji.

Dlaczego nasze usługi są tak skuteczne? Ponieważ każdorazowo dokładnie weryfikujemy osoby zainteresowane zakupem nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią nieruchomość do odpowiedniego klienta, co znacząco skraca czas oczekiwania na zamknięcie transakcji. Profesjonalne biuro nieruchomości sprzeda Twoje mieszkanie znacznie szybciej, niż byłbyś w stanie zrobić to na własną rękę,

Zamiast przebierać pośród setek ofert sprzedaży nieruchomości, kupujący otrzymuje indywidualną rekomendację zakupu Twojego lokalu. Ponieważ każdorazowo indywidualnie dobieramy kupującego i sprzedającego, szanse na szybką sprzedaż są naprawdę wysokie.

Co sprawia, że z naszą pomocą mieszkanie sprzedane może zostać tak szybko? Przede wszystkim profesjonalne podejście zarówno do sprzedającego, jak i kupującego. Błyskawicznie tworzymy rzut twojej nieruchomości, który następnie zaprezentowany zostaje dopasowanym pod względem preferencji i wymogów klientom. Jeśli wyrażą oni zainteresowanie Twoją ofertą, przeprowadzana jest profesjonalna prezentacja. Bez obaw - odpowiednie przygotowanie mieszkania, dbałość o wystrój, czy też dopasowanie odpowiedniej muzyki leży w gestii naszej agencji nieruchomości.

Mieszkanie w Gdańsku czy Gdyni? Z chęcią pomożemy

Szybka sprzedaż mieszkania z naszą pomocą pozwoli Ci zapomnieć o stresie związanym z transakcją przeprowadzaną na własną rękę, roszczeniowych klientach, czy formalnościach i kruczkach prawnych. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która zadowalając obie strony gwarantuje uzyskanie odpowiedniej ceny nieruchomości. Nasza obsługa ofert sprzedaży stoi zawsze na najwyższym poziomie.

Niezależnie od lokalizacji i wymiarów nieruchomości, sprzedać ją możesz szybko i bez zbędnego stresu. Skontaktuj się z nami i nawiąż indywidualną współpracę, a szybko przekonasz się o bardzo wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.